Trendy dámska obuv na jar 2019

Pomaly už začneme schovávať dámsku zimnú obuv do najvrchnejších políc v šatníkovej skrini a začneme vyťahovať jarnú pohodlnú dámsku obuv.

Ak váš jarný botník je poloprázdny a plánujete investovať do novej jarnej obuvi, poradíme vám, čo bude letieť práve túto jar.

Štýlové dámske tenisky

Kedysi obuv vhodná len k športovému outfitu, dnes sa jedná o univerzálnu obuv, ktoré sa hodí k sukniam, ale aj k džínsom.

Máte v botníku súce dámske tenisky? Ak nie, odporúčame vám kúpu dámskych tenisiek na platforme. Čo sa týka farieb, odporúčame svieže zelené, žlté, poprípade červené. V botníku však oceníte klasické biele dámske tenisky, poprípade tenisky v prírodných farbách. Štýlových dámskych tenisiek nie je nikdy dosť – dajú sa nosiť od jari až po neskorú jeseň.

Odporúčame vám preto zainvestovať do štýlových dámskych tenisiek v rôznych farebných prevedeniach.

Chelsea čižmy

Sú vhodné do daždivého počasia a na prechod zimy do jari. Odporúčame vám vyberať nezateplené chelsea čižmy, ktoré udržia vašu nohu v suchu a zároveň sú ľahko kombinovateľné. Dajú sa nosiť k džínsom, ale aj k elegantným nohaviciam a elegantným kardigánom.

Skvele ich skombinujete aj s teplákovým kardigánom a slim fit džínsami.

Čo sa týka farieb, odporúčame jednoznač hnedé alebo čierne chelsea čižmy. Ľahko sa vám budú kombinovať a tieto farby nikdy nevyjdu z módy.

Dámske poltopánky

Lakované, matné alebo v retro štýle – dámske poltopánky poletia aj túto jar!! tie vám však odporúčame nosiť skôr k elegantnejším outfitom, nie však k úplne elegantným. Môžete ich nosiť k cigaretovým nohaviciam a moderným dámskym sakám. Nenoste ich však k športovým tričkám a dieravým džínsom. K tým sa vám budú skôr hodiť tzv. workery alebo dámske platformované tenisky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *