Usporiadajte si oblečenie v šatníku tak, aby sa vám nič neznehodnotilo

Každá žena chce mať v šatníkovej skrini poriadok. Čím viac oblečenia však nakupuje, zisťuje, že to oblečenie, ktoré si kúpi, nemá jednoducho už kam dať. Snaží sa oblečenie usporiadať tak, aby sa jej tam všetko vošlo. Musí však obmedziť počet zavesených veci a potlačiť ich v iných policiach. Ako si ale usporiadať oblečenie v šatníku, aby sa vám nič neznehodnotilo? My vám poradíme.

Rozdelenie podľa sezón

Aby ste mali prehľad v oblečení, uložte si ho podľa sezón. Do prístupných políc, na ktoré dočiahnete aj bez pomoci rebríka alebo stoličky, si dajte oblečenie aktuálnej sezóny. Usporiadajte si ho podľa jednotlivých druhov – svetre zvlášť, topy zvlášť, blúzky a košele zaveste do časti na vešanie. Ak ste si kúpili vstavané skrine s kvalitnými modernejšími posuvnými systémami, dávajte pozor, aby sa vám saká alebo blúzky nezasekli v posuvných dverách.

Vždy si rozdeľujte oblečenie podľa sezón. Nemusíte tak hľadať svoje obľúbené tričko po všetkých policiach v šatníkovej skrini.

Krčivé oblečenie vždy vešajte. Neodporúčame vám dávať viac dámskych sák na seba, pokrčili by sa vám. Bundy dávajte bokom, najlepšie do šatníkovej skrini v predsieni.

Šály, rukavice, šatky, čiapky, ale aj spodné prádlo a ponožky

Drobnosti, ako tieto zimné doplnky, uskladňujte v plastovom priesvitnom boxe. Občas ich v letných mesiacoch otvorte, aby do týchto boxov prúdil vzduch.

Spodné prádlo a ponožky si dávajte do komody alebo do košíčkov, ktoré umiestnite do šatníkovej skrine.

Aby sa vám oblečenie, ktoré máte zavesené na vešiakoch, neznehodnotilo, nechávajte medzi jednotlivými vešiakmi priestor. Neprepchávajte priestor na vešanie, pretože by sa vám krčivé oblečenie či chcete, či nie, ešte viac krčilo.

Ak by sme vám mohli odporučiť, pretrieďte si oblečenie a to, čo vôbec nenosíte, predajte cez internetový bazár, alebo podarujte známym. Nechajte si tam len to, čo nosíte. Vytvorte si kapsulový šatník a uvidíte, že problém s usporiadaním a výberom outfitu mať problém nebudete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *