Darčeky, ktorými potešíte nielen seba

Aj keď sviatok sv. Valentína je dnes, potešiť seba a svojho partnera môžete aj po tomto komerčnom sviatku. Ak chcete seba, ale aj svojich milovaných potešiť naozaj niečím pekným, skúste sa inšpirovať našimi nápadmi. Možno vás niektorý naozaj zaujme!

Skvelá lyžovačka

Ak máte radi zimné športy, určite si ešte túto sezónu vychutnajte lyžovačku v našich horách. Lyžiarske strediská hlásia dostatok prírodného snehu, takže sa nemusíte báť, že po príchode do lyžiarskeho strediska si budete musieť hľadať iné aktivity. Ak máte školopovinné deti, využite jarné prázdniny, ktoré sú tento rok pomerne skoro, a vychutnajte si lyžovačku na slovenských svahoch. Nezabúdajte si skontrolovať aj lyžiarsku výbavu. Bez lyžiarskeho bundy, teplého dámskeho trička, lyžiarskej helmy, pevných lyžiarok by ste na svah určite nemohli ísť.

Wellness pobyt

V tomto zimnom období potešíte nielen svoje, ale aj partnerove zmysly práve saunovaním. Saunovanie je prospešné pre ľudský organizmus, ale opatrne, akonáhle vyjdete z wellness centra, oblečte sa. Páni, vezmite si so sebou do šatne príjemné pánske tričko, ktoré vás ochráni pred nachladnutím, ktoré môže hroziť, ak situáciu podceníte.

Zajednajte si víkendový wellness pobyt a načerpajte energiu v tejto nekonečnej zime.

Večera vo dvojici

Čo tak si odskočiť do reštaurácie na chutnú večeru? Večer nestrávite varením, umývaním riadov. Necháte sa rozmaznávať personálom reštaurácie a vychutnáte si dobré jedlo a vynikajúce nápoje z ponuky. Strávte krásny večer vo dvojici. Zažijete romantiku a uvidíte, budete mať pocit, ako by sa zastavil čas.

Doprajte sebe, ale aj partnerovi jeden, ale rovno všetky tieto darčeky. Dôvod na obdarovávanie nemusíte mať. Vyberte si z našich nápadov darček, ktorým potešíte nielen partnera, ale aj seba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *