Užite si predvianočný čas v krásnom hoteli v Žiline

Vianoce sú za dverami a najmä deti sa už netrpezlivo pripravujú na čas, kedy bude chodiť Ježiško a donesie im darčeky. Ak však chcete odísť od všetkého predvianočného stresu, odporúčame vám ísť na pár dní, napríklad aj cez víkend, ďaleko od domova na miesto, kde sa necháte rozmaznávať a na domáce povinnosti nebudete ani len myslieť. Okrem Vysokých a Nízkych Tatier, ktoré už pomaly, ale určite rozbiehajú lyžiarsku sezónu, vám odporúčame ísť do Žiliny, konkrétne do Hotela Galileo.

Neďaleko historického centra

Tento hotel sa nachádza neďaleko historického centra, preto ak si budete chcieť pozrieť laubne na historickom Mariánskom námestí, nebudete to mať ďaleko. Je cenovo prijateľný a je vhodný aj pre rodinky s deťmi. Čo sa týka stravy, majú krásnu jedáleň, kde si môžete posedieť pri chutnej kávičke, ale dopriať si aj kvalitné varené jedlo. Reštaurácií je v okolí hneď niekoľko, ale počas vášho pobytu by ste rozhodne mali vyskúšať gastronómiu tohto hotela. Ubytovanie v tomto hoteli patrí k lacným ubytovaniam v Žiline. Je však krásne zariadený a hotelové izby dýchajú luxusom.

Organizácia osláv

Ak ste z blízkeho okolia Žiliny, tento hotel vám poskytne aj priestor na organizovanie svadby a rodinnej oslavy v Žiline. Ľudia z okolia sa pre prenájom priestorov v tomto hoteli rozhodujú práve kvôli veľkosti priestoru. Ak vás tento hotel zaujme a máte na pláne rodinnú oslavu, nechajte si vyhotoviť ponuku a podľa nej sa rozhodnete, či zorganizujete oslavu práve v týchto priestoroch, alebo nie.

V tomto období sa na historických námestiach organizujú vianočné trhy, preto neváhajte a rezervujte si ubytovanie v tomto hoteli čím skôr, aby ste si stihli vychutnať vianočnú atmosféru nielen v hoteli, ale aj v uliciach Žiliny. Žilina je krásne mesto s krásnymi historickými uličkami s malými, ale zato čarovnými obchodíkmi a kaviarňami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *