Dámske nohavice, ktoré sa vám budú hodiť ku všetkému

Dámske nohavice sú dôležitou súčasťou dámskeho šatníka. Trendy sa však neustále menia a známe módne značky prinášajú nové strihy, vzory a farebné prevedenia dámskych nohavíc. Ktoré dámske nohavice sa vám ale hodia ku všetkému a mali by ste ich mať v šatníku?

Legíny v neutrálnych farbách

Pôvodne toto oblečenie nosili najskôr páni, neskôr dámy ako spodné prádlo a teraz ho dievčatá, ale aj ženy nosia ako klasické dámske nohavice. Legíny radíme do kategórie najpohodlnejších dámskych nohavíc. Dokážu zvýrazniť vypracované nohy a zakryjú aj prípadné nedostatky. Legíny dokonca milujú aj mamičky a budúce mamičky, pretože sa predávajú aj tehotenské legíny, resp. legíny s prispôsobivým pásom.

Ak plánujete nákup nových legín, investujte predovšetkým do neutrálnych legín. Odporúčame tieto farby – tmavosivú, čiernu, hnedú, ale aj béžovú, či tmavomodrú.

Môžete ich kombinovať s dlhšími blúzkami, košeľovými šatami, ale aj klasickou džínsovou bundou a vzorovaným topom.

Kulotky

Rozšírené a skrátené nohavice – aj takto by sme mohli charakterizovať štýlové kulotky, ktoré patria medzi obľúbené nohavice najmä vyšších dám. Odporúčame kulotky z jemného úpletu, ktoré oceníte najmä teraz v prechodnom období, ale aj z ľahkého materiálu, ktorý je dostatočne vzdušný v letných horúcich dňoch. Kulotky môžeme nosiť od jari až po jeseň. Skvele ich dokážeme zladiť s dámskymi sakami a jednoduchými blúzkami. Teraz na jar ich ľahko skombinujete s rolákovým body z jemného úpletu.

Cigaretové nohavice

Úzke obtiahnuté nohavice, tzv. cigaretové nohavice pristanú skôr dámam so štíhlejšími nohami, no obľubujú ich aj ženy s plnšími krivkami.

Odporúčame vám kúpu klasických čiernych, kaki zelených, béžových, alebo aj tmavomodrých nohavíc. Ak nie ste dostatočne vysoká, oceníte pásikavé cigaretové nohavice, ktoré vám opticky predĺžia nohy a vy ak budete vyzerať vyššie než v skutočnosti ste.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *