Zanieteným športovým tipérom výrazne pomôže televízia v mobile

Ak chcel niekto v dávnej minulosti tipovať na výsledok športového zápolenia musel sa vybrať pekne krásne po svojich do najbližšej tipovacej kancelárie, popozerať si na nástenke na čo sa dá konkrétne vsadiť, aký je predpokladaný kurz na výhru toho, či onoho mužstva, vypísať tiket a podať ho a samozrejme zaplatiť v hotovosti. Čo na to poviete, hotová tortúra, však?Okrem toho bol záujemca o peňažnú výhru nútený kupovať noviny a časopisy so športovou tematikou na základe ktorých si spravil prehľad o aktuálnej forme toho ktorého športovca, alebo družstva. Inak to ani nešlo ak chcel pomýšľať na predpokladaný úspech. Akonáhle túto povinnú jazdu odignoroval a zatipoval podľa ľubovôle tak to aj dopadlo. V okolí tipovacích kancelárií sa tak veľakrát po skončení dôležitých a verejnosťou sledovaných zápasov váľali stovky bezcenných tiketov.

Dnes je situácia v tomto diametrálne odlišná. Tipovanie sa presunulo na internetové stránky tipovacích spoločností, kde má nádejný výherca všetko pekne pohromade. Zoradené športové odvetvia, kedy a kde sa koná tá, či oná liga, na čo konkrétne sa dá vsadiť a aký je výherný kurz. Rovnako na stránkach takýchto spoločností sú k dispozícii rôzne analýzy, čiže v prípade neistoty pomôže názor fundovaných odborníkov z daného športu.

S mobilným telefónom vo vrecku je všetko pod kontrolou

Vklady sa realizujú úplne jednoducho priamo cez stránku konkrétnej tipovacej spoločnosti. Záujemca si založí svoj vlastný účet a už len tipuje podľa času a chuti. Nemusí nič zložito vypisovať na papier. Zaškrtne iba požadovaný štvorček a už len čaká ako to celé dopadne.

Pochopiteľne, nemusí vsadiť iba raz pred započatím športového zápolenia. V ponuke sú aj vsadenie si počas jeho priebehu a povieme vám, že ich nie je málo. Inak, tipovacie spoločnosti ponúkajú okrem tipovania na športové udalosti aj rôzne číselné lotérie a kvízy, takže ak má niekto chuť na zmenu, tak nech sa páči. Tipovanie tak nebolo nikdy tak jednoduché ako v súčasnosti.

A keď prišli do módy inteligentné mobilné telefóny s veľkou dotykovou obrazovkou, len vtedy sa zaznamenal prudký nárast športových nadšencov v oblasti tipovania. Niet divu. Aj ten, ktorý doposiaľ váhal mal príležitosť si behom momentu založiť svoje konto v tipovacej spoločnosti a zároveň si hneď aj staviť. Jednoducho si stiahol do svojho mobilného telefónu mobilnú aplikáciu tej, ktorej tipovacej spoločnosti a bolo.

Mobilná televízia dostane do obrazu každého tipéra

Záujemca o tipovanie sa nemusí spoliehať iba na informácie uvedené na stránke tipovacej spoločnosti. Pre komplexnosť prehľadu o tom v čom sa bude zápoliť a sledovanie priameho prenosu je k dispozícii aplikácia, ktorá vám umožňuje sledovať TV v mobile. Tipér jednoducho klikne na ikonku aplikácie a vyberie si z ponukového menu konkrétnej televíznej stanice. Presne tak zistí kedy budú vysielať priamy prenos predmetného športového podujatia a podľa toho si vsadí na jeho výsledok. Bude mať tak absolútne pod kontrolou ako sa vyvíja a bude mať taktiež príležitosť vsadiť si ešte počas priameho prenosu na jednu z ponúk stávkovej kancelárie.

A to všetko vo svojom telefóne, Stačí iba preklikávať z jednej aplikácie na druhú. Jediným problém, ktorý nastane môže byť veľkosť dotykového displeja. Nuž ale, za všetko sa platí. Ak teda chcete byť neustále v spojení so svetom tipovania a sledovania športových prenosov, musíte niečo oželieť.

Príslušné aplikácie sa dajú stiahnuť okamžite

Mobilné aplikácie vývojári navrhli pre tie najbežnejšie operačné systémy ako sú Android, iOS, či Windows. Ak sa postupuje podľa predpísaného návodu, nemôže sa stať, že si niekto nebude vedieť dať rady. A keby niečo, zákaznícka linka je vždy k dispozícii.

Aby si ale niekto nemyslel, že ho chceme natiahnuť do niečoho, z čoho bude mať neskôr hlavu v smútku. To za žiadnu cenu. Len chceme dať na známosť, ako je to v súčasnej dobe s touto oblasťou zábavného priemyslu.

Inak, každoročne ide zo ziskov tipovacích spoločností až niekoľko stoviek miliónov do štátneho rozpočtu. Tie sa použijú spravidla na dobročinné účely.

Mobilné tipovanie vyžaduje kvalitný a rýchly internet

Na tipovanie cez mobilný telefón a zároveň sledovanie športových udalostí je potrebné byť pripojený na kvalitný a super rýchly mobilný signál aby nenastal nedajbože nejaký neželaný výpadok. Preto je vhodné vybrať si renomovaného mobilného operátora s čo najväčším pokrytím územia Slovenska. A aj keď sa náhodou dostane užívateľ mimo najrýchlejšej prenosovej siete, musí mať mobilný operátor k dispozícii náhradu vo forme konkurenčného operátora a to tak, aby užívateľ nepocítil zmenu vo forme zníženej kvality obrazu a zvuku a nedajbože zamrznutia sledovaného prenosu.

Také niečo sa dnes už predsa neodpúšťa a hrozí, že dôjde k prechodu ku konkurencii. Lenže s tým sú zase spojené štrapácie ohľadom ukončenia zmluvy a hľadanie si alternatívy. Takže je vhodné vybrať si to najlepšie hneď na prvý krát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *