Bývanie v Bratislave? Pre niektorých náročné, pre nás hračka!

Chystáte sa sťahovať a radi by ste zamierili do nášho hlavného mesta? Mnohí z nás si myslia, že Bratislava je rušným mestom, ktoré v podstate ani nespí. Opak je však pravdou, v našom hlavnom meste existujú aj lokality, ktoré sú ako stvorené pre tichý a pokojný život. Aj takto sa dajú charakterizovať nové byty v Bratislave, ktoré vám podrobne opíšeme.

infomagazin_sk_finep_sk_01

Jedná sa o štvrtú etapu Jégého aleje. Táto lokalita sa nachádza v bratislavskom Ružinove a patrí medzi najperspektívnejšie na bývanie v Bratislave. Navyše v bezprostrednej blízkosti sa nachádza centrum mesta, ktoré ponúka bohaté kultúrne, spoločenské a aj športové vyžitie. Neďaleko sa totiž nachádza Národné tenisové centrum, zimný štadión, plaváreň, alebo rozličné siete obchodných domov (Polus, Central).

Ak si túto lokalitu prezriete na internete, tak pod pojmom ‘predaj bytov v Bratislave‘ vám určite neunikne. Jedná sa totiž o 20 podlažný bytový dom, v ktorom sa nachádza 194 bytov a apartmánov. V ponuke sú byty 1+kk až 4+kk s výmerami od 33 do 114 m2. Navyše dostanete kompletný predajný a hypotekárny servis, výhodné poistenie a fakt, že žijete v pokojnej a tichej štvrti. Tá je lemovaná prírodnou zeleňou, ktorá spríjemňuje bývanie. Spomínali sme, že v blízkosti sa nachádza aj hlavný dopravný uzol, križovatka Trnavské mýto?

infomagazin_sk_finep_sk_02

Ako je toto všetko možné? Vďaka Finep.sk, developerovi projektu Jégého alej. Finep má obrovské skúsenosti s predajom a výstavbou domov na Slovensku a takisto v Česku. V oboch krajinách táto spoločnosť predala viac ako 8000 nových bytov. Navyše jedná sa o overenú značku, ktorá má 19 ročné skúsenosti, z toho na Slovensku pôsobí 8 rokov. Tak čo, oslovila vás ponuka bývania v spomínanej štvrti?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *