Incheba bola na dva dni odetá do krásy. Vďaka Interbeauty a Svadobnému veľtrhu

Na bratislavskom výstavisku sa v dňoch 8. a 9. februára 2019 konal 36. ročník medzinárodného veľtrhu kozmetiky INTERBEAUTY spoločne so 14. ročníkom najväčšieho Svadobného veľtrhu. Počas dvoch dní sa tu prezentovalo viac ako 50 kozmetických a 130 svadobných značiek. Veľtrhy celkovo navštívilo 10 850 návštevníkov. 

Veľtrh kozmetiky INTERBEAUTY potešil najmä tie dámy a tých pánov, ktorých zaujímalo, čo je vo svete kozmetiky nové. Produktové novinky si mohli na mieste priamo vyskúšať a odniesť si ich domov za zvýhodnené ceny. Dozvedieť sa tu mohli aj o aktuálnych trendoch v líčení, vo vlasovom stylingu či nechtovom dizajne. Špeciálne Interbeauty potešilo dámy, ktoré túžili po zmene svojej vizáže. Úplne zadarmo sa tu mohli nechať skrášliť rukami profesionálnych kaderníkov, vizážistov či manikérok. 

Tohtoročná Interbeauty však patrila aj mužom. V expozícii známych barberov sa strihalo, upravovala sa brada a k tomu sa prezentovali prípravky novoznikajúcej pánskej značky. Navyše, počas sobotnej MMG Fashion Show sa páni mohli inšpirovať aktuálnou pánskou módou a vlasovými štýlmi, ktoré sú momentálne veľmi trendy. 

Interbeauty však nebolo len o novinkách a zmene vizáže, ale aj o atraktívnom sprievodnom programe. Celý piatok sa na pódiu súťažilo. Známa súťaž v dekoratívnej a vlasovej tvorbe INTERBEAUTY TROPHY prilákala do Bratislavy profesionálov i študentov z odborných škôl z celého Slovenska. Tí sa skutočne veľkolepo popasovali s vyhlásenými témami a pre porotu bolo naozaj ťažké vybrať spomedzi desiatok súťažiacich tých najlepších. Súťažilo sa aj v maľovaní na telo, kde sa prezentovali slovenskí i zahraniční body painteri. V sobotu sa na pódiu predstavila známa vizážistka Lucia LUCID Sládečková, ktorá v priamom prenose líčila svoje modelky a radila diváčkam, ako si vytvoriť dokonalý make-up. Druhý súťažný deň navyše patril microbladingu a micropigmentácii obočia. 

Svadobný veľtrh ponúkol budúcim mladomanželom tipy pre ich veľký deň „D“. Budúce nevesty si mohli vybrať zo širokej ponuky svadobných šiat, doplnkov, inšpirovať sa výzdobou svadobnej sály aj svadobným pečivom či nápojmi. Ženísi si mohli vybrať z tradičných i netradičných vzorov svadobných oblekov a zakúpiť si spoločne s budúcimi manželkami svadobné prstene s výraznými zľavami.

tlačová správa, incheba.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *