Semináre o sociálnych odvodoch a ďalších témach sociálneho poistenia

Bratislava – 20. september 2016 – Sociálna poisťovňa pripravuje v závere septembra a na začiatku októbra  2016 sériu seminárov zameraných na problematiku sociálnych odvodov, registrov, výkazov a ďalších tém sociálneho poistenia vo vzťahu k obecným a mestským úradom.

Podľa hovorcu Sociálnej poisťovne Petra Višvádera: „Na týchto stretnutiach môžu pracovníci obecných úradov a mestských úradov riešiť všetky problémy, ktoré majú vo vzťahu k Sociálnej poisťovni, či už za zamestnancov svojich úradov alebo mestských a obecných poslancov a iných funkcionárov alebo aj brigádnikov. Ide nám o to, aby sme znížili chybovosť pri registrácii  a mesačných výkazoch týchto kategórií a samospráv vôbec. Otvorené sú, samozrejme, všetky otázky týkajúce sa sociálneho poistenia a vzťahu samospráv a Sociálnej poisťovne.

Pripravované podujatia budú organizovať pobočky Sociálnej poisťovne vždy vo svojom regióne, samozrejme, pre účastníkov budú bezplatné. „Pre danú obec a mesto, ktorá má  záujem, o účasť svojich pracovníkov je dôležité ustrážiť si termín, v ktorom daná pobočka seminár zorganizuje. Informovať sa môžete na webe Sociálnej poisťovne alebo priamo v sídle Vašej pobočky,“ zdôrazňuje Peter Višváder.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *