Zapojte sa do boja za zdravé prsia spolu s našimi bojovníčkami!

Spoločnosť AVON Cosmetics každoročne organizuje na Slovensku AVON Pochod proti rakovine prsníka, prostredníctvom ktorého podporuje boj za zdravé prsia. Tentokrát zvolila netradičnú formu komunikačnej kampane projektu a prizvala do boja reálne ženy – bojovníčky. Týmto ženám odvaha bojovať rozhodne nechýba!

Kozmetická spoločnosť AVON sa rozhodla svoju aktuálnu kampaň Krásne pre seba prepojiť s projektom AVON proti rakovine prsníka. Predstavuje tak ženy, ktoré sú ochotné verejne bojovať a podeliť sa s vami so svojimi skutočnými príbehmi. Sú to pacientky – bojovníčky, ktoré sa popasovali s rakovinou prsníka. Tieto inšpiratívne ženy sa zapojili do projektu AVON proti rakovine prsníka 2016, aby inšpirovali aj ďalšie ženy a dodali im odvahu.

Už v poradí 8. ročník AVON Pochodu proti rakovine prsníka sa bude konať 18. júna 2016 v hlavnom meste. Podujatie začne registráciou o 12:00 hod. na námestí Eurovea. Ružový pochod odštartuje prestrihnutím pásky o 14:00 hod a jeho trasa povedie historickým centrom Bratislavy. Rodiny s deťmi sa môžu tešiť nielen na bojovníčky, ale aj ambasádorov, ktorými sú: Jana Kirschner, Ada Straková, Maroš Kramár, Alena Heribanová, Hana Rapantová, Braňo „Bruno“ Ciberej, Zlatica Puškárová, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Roman Juraško, Kvetka Horváthová, Beáta Dubasová, Henrieta Mičkovicová. Okrem toho na pochodujúcich čaká množstvo sprievodných akcií, darčekov a najmä fantastická atmosféra. Pre najmenších bude pripravená aj detská zóna.

AVON_TK_1s

Vstupenkou na AVON Pochod je Tričko proti rakovine prsníka 2016, ktorých autorkou je odevná dizajnérka Mirka Horká. Tričko je k dispozícii v dámskom, pánskom a detskom prevedení. Navyše k dámskej a detskej verzii sú pribalené dekoratívne washi pásky. Tie sú vyrobené z ryžového papiera, z jednej strany sú potlačené a z druhej jemne lepia, vďaka tomu sa nimi môžu zdobiť materiály bez toho, aby sa poškodili. Dámske tričko je v ponuke vo veľkostiach S/M a L/XL a pánske vo veľkostiach M/L a XL/XXL, obe verzie za cenu 14,99 €. Dievčenské tričko je univerzálna veľkosť pre deti od 4 – 10 rokov za cenu 13,99 €. Tričko je možné si zakúpiť prostredníctvom AVON Lady/AVON Gentlemana, ďalej vo vybraných predajniach C&A, v e-shope na stránke www.zdraveprsia.sk či priamo na mieste konania AVON Pochodu.

Tričká sú predávané v mene a na účet občianskeho združenia Zdravá žena. Zisk z predaja putuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2016, realizovanej občianskym združením Zdravá žena. Podujatie sa koná pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky. Viac informácii o AVON Pochode proti rakovine prsníka nájdete na internetovej stránke www.zdraveprsia.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *