Vademecum – ochranna pre detské zúbky

Deti milujú sladkosti, tie sú však častou príčinou zubných erózii. Agresivita kyseliny cukrovej v sladkých nápojoch ako sú limonády, ale dokonca aj v ovocí, narúšajú drahocennú ochrannú sklovinu detských zúbkov. Teraz už nemusíte mať obavy, odborníci na zdravie ústnej dutiny z Laboratoires Vademecum vyvinuli novinku Vademecum Junior 6+ s ochranným štítom. Pasta je určená pre deti nad 6 rokov, ktorá zuby chráni až počas 12 hodín. Okrem novinky má Vademecum Junior vo svojom portfóliu ďalšie obľúbené  produkty, ktoré zohľadňujú potreby detských zúbkov a chránia ich.

Zubná erózia je jedným z najčastejších ochorení chrupu u detí vo veku od 5 do 17 rokov. Mnohým rodičom robí vrásky na čele a častokrát sa problémy so zubami opakujú aj v neskoršom veku. Vďaka novinke Vademecum Junior 6+, ktorá vytvorí na zuboch ochranný štít čím zneutralizuje cukrové kyseliny, budú zuby zdravé a silné.

Inovatívne zloženie zubnej pasty Vademecum Junior 6+ nielenže neutralizuje škodlivé cukrové kyseliny, ale zároveň aj znižuje ich tvorbu. Špeciálna receptúra s vápnikom podporuje remineralizáciu zubnej skloviny a tak zuby ochráni pred poškodením.

Novinka Vademcum Junior 6+ s ochranným štítom, ktorá prichádza v dvoch príchutiach – čerstvej mäty a jahody vyčarí úsmev na tvári deťom aj rodičom.

Vademecum Junior 2 v 1

Zubná pasta a ústna voda v jednom! Vademecum Junior 2 v 1 poskytuje detským zúbkom kompletnú starostlivosť v jednom kroku. Je určená pre deti staršie ako šesť rokov a účinne bojuje proti zubným kazom alebo problémom s ďasnami.

My little Vademecum pre silnejšie mliečne zúbky

Aj tí najmenší si zaslúžia dôkladnú starostlivosť. My Little Vademecum posilňuje a ochraňuje mliečne zúbky. Obsahuje dôležitý vápnik v tekutom aj pevnom stave, ktorý napomáha pri remineralizácii zubov. Detská pasta, určená pre deti vo veku 1 až 6 rokov,  sa dá zakúpiť v dvoch príchutiach jahody alebo jablka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *