Karta do raja

Chcete si užiť príjemné chvíle v malebnom prostredí Slovenského raja a ešte pri tom ušetriť? Je tu pre Vás „Karta do raja“, ktorá Vám umožní čerpať vopred stanovené a dohodnuté zľavy na produkty, alebo služby partnerských zariadení, výletných miest a atrakcií. Kartu vydáva a distribuuje cez zmluvné predajné miesta OOCR SR.

karta_predok

Spojte príjemné s užitočným a zakúpte si „Kartu do raja“ za 9,90 € a zaregistrujte aj spoluužívateľov karty – členov svojej rodiny do 14 rokov. Súčasne ďalší člen rodiny nad 15 rokov získava nárok na kúpu druhej karty za akciovú cenu. Kartu si môžete zakúpiť na označenom predajnom miesteTuristické informačné centrum Dobšinská Ľadová Jaskyňa, Turistické informačné centrum Spišská Nová Ves, Turistické informačné centrum DobšináJán Bendík – BENESPORT – predajňa Spišská Nová Ves, Hotel Raj – Dobšinská Maša, Lyžiarske stredisko SKI GUGEL MlynkyPenzión Pod GuglomPenzión Salamander, Rekreačný areál Predná hora

Po vyplnení formulára – prihlášky, Vám bude vydaný platný originál karty s aktivovanými zľavami.  Platnosť karty je 12 mesiacov odo dňa vydania s možnosťou predĺženia jej platnosti aj na ďalšie obdobie. Karta platí v zariadeniach poskytovateľov služieb, výletných miest a atrakcií, ktoré sú zmluvnými partnermi OOCR SR. Tieto zariadenia sú označené na viditeľnom mieste nálepkou:

karta do raja_back_web

Navštívte zmluvné partnerské zariadenie, atrakciu poskytujúcu zľavu na Kartu do raja, preukážte sa svojou kartou a ihneď čerpajte zľavy, na ktoré máte ako držiteľ „Karty do raja“ nárok. Poskytovateľov zliav, jednotlivé zľavy ako i viac informácií ohľadom „Karty do raja“ nájdete na stránke: www.kartadoraja.sk.

„Karta do raja“ je podporovaná MVRVaR .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *