Trénujte a spoznávajte pritom Košice

Štvrtý ročník Košického nočného behu prichádza s ďalšou novinkou. Počas leta sa môžu bežci pridať k skupinke športovcov, ktorí už na KOŠICE NIGHT RUN začali trénovať, a to originálnym spôsobom – pri spoznávaní Košíc.

Do štartu KOŠICE NIGHT RUN 2015 ostávajú necelé dva mesiace, zaregistrovaných je viac ako 900 bežcov. Mnohí sa už pridali k ostatným milovníkom športu a trénujú skupinovo. Bežci sa pravidelne stretávajú, aby spojili príjemné s užitočným, spoznávajú Košice behom a popritom trénujú na štvrtý ročník KOŠICE NIGHT RUN. Súčasťou jedinečného teamu sa môže stať ktokoľvek.

Spoznaj behom Košice a trénuj na Košický nočný beh

Milovníci športu, ale aj rekreační bežci sa počas leta stretávajú dvakrát do týždňa, aby objavovali Košice. Začiatkom júla však prichádzajú s možnosťou trénovania na mimoriadne obľúbený Košický nočný beh.

Projekt „Spoznaj behom Košice“ chce bežcov pripraviť na KOŠICE NIGHT RUN, a to pravidelnými behmi a tréningami, ktorých súčasťou sú rozcvičky i zaujímavý program. Pri behu tak milovníci športu nielen trénujú, ale rovnako objavujú rôzne lokality Košíc. Počas leta to bude Staré mesto, Kalvária, Pereš, Čermeľ či Šaca. Amatéri, ale aj profesionáli sa stretávajú v jednom tíme až dvakrát v týždni. Skupina Active life, ktorá tréningové behy organizuje, zakaždým pripravuje dve rôzne trasy. Bežci si tak vyberú 3, resp. 4 km dlhú trať, alebo dlhšiu 5 až 7 km dlhú trať. Všetky výlučne v Košiciach a okolí.

KOŠICE NIGHT RUN 2015 privíta nielen na štarte tisícky východniarov už 4. septembra. Registrácia na Košický nočný beh je možná na oficiálnom webe www.kosicenightrun.sk.

Spoznaj behom Kosice 2015 terminy

tlačová správa
foto: archív Košice Night Run

Buďte prvý, kto pridá komentár.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*