Nevyhadzujte zbytočne kvety

Na Slovensku, hlavne v Bratislave a okolí, majú ľudia o dôvod menej vyhadzovať kvety. Je vari v móde sušenie kvetov? Alebo sa prestali k sviatkom a z lásky kvety kupovať? Zistili sme skutočnú príčinu.

Prekvapujúco s tradičnými kvetmi vôbec nesúvisí. Ľudia jednoducho stále častejšie posielajú kytice, ktoré sú vytvorené z kúskov ovocia. Niektoré z nich sú dokonca obalené belgickou čokoládou. Ovocné kytice na zjedenie sa preto stali hitom. Živé kvety nielen dokonale nahradia, ale v porovnaní s nimi sú aj originálnejšie a často tiež voňavejšie. A čo je najlepšie, chutnejšie. Preto ich môže obdarovaný zjesť a nemusí ich zvädnuté vyhadzovať do koša!

carovny-okamih-ovocne-kytice-chutnekytice.sk

Koho ovocné kytice zaujali, nájde ich napríklad na www.chutnekytice.sk. Slovenská značka Chutné kytice túto novinku priniesla na trh ako prvá. A kytice od nej sú vďaka krásnemu dizajnu, mimoriadne chutnému ovociu, kvalitnej belgickej čokoláde a top zákazníckemu servisu aj najobľúbenejšie.

Zákazníci si môžu vybrať z dvoch desiatok katalógových kytíc vo viacerých veľkostiach. Ceny sa začínajú už od 19 €. Kytice sa líšia nielen cenou a veľkosťou, ale aj zložením ovocia, tvarmi, ktoré sú z nich vytvorené, či podielom čokolády. Často si kupujúci vyberajú darček jednoducho podľa názvu, pretože v ponuke značky Chutné kytice sú ovocné kytice s názvami ako Čarovný okamih, Všetko najlepšie, Sladké vyznanie či Párty kytica.

cokoladovy-sen-ovocne-kytice-chutnekytice.sk

Ponuku pravidelne obohacuje sezónna kytica: v súčasnosti Jarný pozdrav s veľkonočnými motívmi a Sladký tulipán pestrý ako príroda, ktorá sa na jar zazelená a rozkvitne. V cene darčeka je kartička s venovaním v kvalitnej obálke, balenie a samozrejme príprava čerstvej kytice na zvolený čas.

party-kytica-ovocne-kytice-chutnekytice.sk

Pre ovocné kytice z www.chutnekytice.sk sa ľudia rozhodujú vtedy, ak hľadajú nápaditý a pritom univerzálny darček, ktorý je kvalitný, precízne spracovaný a dokáže prekvapiť a potešiť. Doobjednať sa dá aj doručenie. Chutné kytice majú vlastnú donášku. Jej kuriéri zabezpečia, aby bol aj moment prevzatia kytice zážitok. Kytice z ovocia sa však hodia nielen ako darček, ale aj originálne občerstvenie na oslavy.

Ovocné kytice sa dajú objednať nielen online, ale tiež telefonicky na Zákazníckej linke Chutné kytice 0903 898 555 alebo priamo v obchode v Bratislave – Trnávke na ulici Pri strelnici 1.

PR článok

Buďte prvý, kto pridá komentár.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*