Založenie spoločnosti nie je také náročné, keď máte pri sebe niekoho, kto vám pomôže

Ak plánujete v blízkej dobe začať podnikať a ešte vás len čaká zakladanie vlastnej spoločnosti, prečítajte si náš užitočný príspevok, ktorý je vhodný pre podnikateľov, ktorí si ešte len plánujú založiť vlastnú spoločnosť, chcú sa vyhnúť byrokracii a najmä chcú ušetriť peniaze a nervy.

Firmy zaoberajúce sa zakladaním spoločností to spravia za vás

Na Slovensku máte možnosť stretnúť sa s firmami, ktorých podnikateľskou činnosťou je práve zakladanie ďalších spoločností. Za vopred dohodnutý poplatok za vás pripravia všetky potrebné dokumenty, obehajú potrebné úrady, zatiaľ čo vy budete čakať doma na informácie o tom, ako proces zakladania vašej firmy prebieha. Samozrejme, môžete sa aj sami informovať o tom, ako proces zakladania prebieha. Firmy vás však budú sami kontaktovať.

Organizačné zložky, ready made spoločnosti

Výhodou takéhoto spôsobu zakladania spoločnosti je aj to, že sa vyhnete stresu, byrokracii na úradoch (a tej je veru dosť). Budete mať na výber. Ak budete chcieť podnikať v Českej republike, môžete si dať založiť organizačnú zložku v Českej republike. Ak chcete podnikať na Slovensku, len nechcete čakať, kým vám firmy založia spoločnosť, máte možnosť odkúpiť si úplne novú ready made spoločnosť, ktorá bola založená za účelom ďalšieho odpredaja.

Máte možnosť si vybrať. Je len na vás, či počkáte, kým vám založia firmu, alebo si kúpite už vopred založenú, prepíšete meno konateľa na vaše a do hodiny budete môcť začať podnikať.

Ak chcete začať podnikať čím skôr, nájdite si dôveryhodnú firmu, ktorá vám za prijateľnú cenu založí spoločnosť. Je lepšie, keď vám všetky potrebné dokumenty vytvorí niekto skúsený, nemyslíte? Konkrétne u spoločnosti Online Invest vás bude stáť založenie s.r.o. spoločnosti cca 244 eur. V tejto cene budete mať dokonca zahrnutý aj poplatok za zápis do OR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *