SWAN MULTIMEDIA zaraďuje do ponuky video službu HBO GO

Spoločnosť SWAN oddnes sprístupnila službu HBO GO pre všetkých zákazníkov televízie SWAN MULTIMEDIA s aktivovaným balíkom HBO alebo Domáce kino. Služba HBO GO umožňuje kedykoľvek sledovať najnovšie programy filmového kanálu HBO na počítači, mobile, tablete, či smart televízore. Službu HBO GO, v ktorej sa nachádzajú stovky najnovších filmových a seriálových titulov, si môžu noví aj existujúci zákazníci aktivovať za poplatok 1,- euro mesačne.

HBO GO umožňuje neobmedzený prístup do videotéky populárnej stanice HBO, v ktorej diváci nájdu až tisícpäťsto hodín video obsahu. Významnú časť neustále aktualizovaného obsahu tvoria oceňované filmy a seriály priamo z Hollywoodu alebo z vlastnej produkcie HBO, ako napríklad populárny seriál Hra o tróny, či obľúbené stand-up comedy Na stojáka. Okrem rozsiahlej knižnice titulov umožňuje HBO GO aj živé prehrávanie programu HBO.

„Veľmi nás teší, že filmy a seriály v ponuke HBO GO môžu sledovať na svojich zariadeniach všetci zákazníci našej digitálnej televízie,“ hovorí Milan Svrček, produktový manažér pre televíziu, SWAN, a. s..„Ide už o druhú multimediálnu aplikáciu v ponuke našej digitálnej televízie. Natívna aplikácia SWAN MULTIMEDIA ponúka zákazníkom živé vysielanie vybraných TV staníc a tiež voliteľný prístup k sedemdňovému archívu v mobile či tablete na všetkých najpoužívanejších mobilných platformách,“doplnil Svrček.

Ako si aktivovať službu HBO GO?

Služba HBO GO je dostupná pre všetkých zákazníkov digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA, ktorí majú aktivovaný niektorý z programových balíkov HBO alebo Domáce kino. Službu si môžu zákazníci aktivovať cez menu prijímača (set-top-box), cez nonstop linku zákazníckej starostlivosti 0650 123 456 alebo v ktoromkoľvek SWAN CENTRE, kde zákazník získa prihlasovacie údaje, ktorými sa zaregistruje do služby HBO GO na webstránke HBOGO.sk.

Zákazník môže službu HBO GO využívať na štyroch typoch zariadení – osobnom počítači, Smart TV s pripojením na internet, tablete a smartfóne, pričom vybrané relácie je možné sledovať naraz na dvoch zariadeniach. Programy HBO GO je možné sledovať cez webový prehliadač alebo cez samostatné aplikácie pre najpoužívanejšie mobilné platformy, pričom aplikácie je možné si stiahnuť v Google Play aAppStore.

Kompletnú ponuku služieb SWAN MULTIMEDIA spolu so zoznamom všetkých TV kanálov a prémiových balíkov nájdete na www.swan.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *