Lego víkend v OC CENTRAL

Bratislava, 1. marec 2016 – Nákupné a spoločenské centrum CENTRAL si pripravilo špeciálnu LEGO akciu pre najmenších návštevníkov, ktorá sa bude konať už tento víkend. Deti sa tak budú môcť zoznámiť s novou radou LEGO® NEXO KNIGHTS™, ktorá ich prenesie do starodávneho prostredia kráľov, rytierov a šašov a súčasne prekvapí svojimi netradičným prepojením s digitálnym svetom budúcnosti.

Okrem toho sa deti môžu tešiť na viaceré stanovištia, kde si vyskúšajú ako majú zahnať monštrá do Knihy príšer, postaviť jedného z troch úžasných rytierov bleskovou rýchlosťou alebo oslniť mocného digitálneho čarodejníka Merloka 2.0 svojim modelom z LEGO® kociek. Na tých, ktorí zvládnu všetky skúšky, čaká fotenie so svietiacimi štítmi a mečmi. Za svoju snahu dostanú zaslúženú odmenu a tiež im budú prezradené ako majú pokračovať v rytierskych dobrodružstvách aj po skončení akcie.

Chcete sa dozvedieť ešte viac o príbehu odvážnych rytierov z kráľovstva Knighton? Príďte sa zabaviť s celou rodinou do OC CENTRAL počas blížiaceho sa víkendu 5.-6. marca medzi 10:00 – 18:00 hodinou a strávte tak príjemné chvíle plné radosti a hier.

Viac informácií nájdete na www.central.sk.

LEGO_NK_Bratislava

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *