Ulica (ne)má šancu

Po úspešnom nultom ročníku festivalu voľného času Ulica má šancu v apríli 2014 v obchodnom centre Optima a prvom ročníku Ulica (ne)má šancu v septembri 2014 pripravuje občianske zruženie Dračia stopa pokračovanie.

Projekt Ulica (ne)má šancu sa bude konať 20.9.2015 od 14:00 do 19:00 hod. v priestoroch parku pred obchodným centrom Erika v mestskej časti Košice – Západ na Gudernovej ulici. Akcia je zameraná na propagáciu voľného času a možností jeho trávenia. Formou prezentačných stánkov sa Vám predstavia kluby, oddiely, združenia a rôzne inštitúcie, ktoré ponúkajú aktivity na voľný čas pre deti a mládež do 26 rokov. Súčasťou akcie je aj centrálne pódium, na ktorom je program vyskladaný prevažne z vystúpení nacvičených prezentujúcimi sa organizáciami. Novinka tohoto ročníka je možnosť navštíviť prednášky na rôzne témy v indoorových priestoroch.

V doplnkovom programe sa môžete tešiť na maľovanie na tvár, skákací hrad, tvorivé dielne, netradičné súťaže, bublifukovanie, jazdu na koni, hrnčiarsku dielňu, kúzelníka a výrobu predmetov z balónov a rôzne iné zaujímavé atrakcie. Pre najmenšie deti bude pripravená škôlka s omaľovánkami, šmykľavkou, vystrihovačkami a pod.

V apríli 2014 navštívilo nultý ročník za päť hodín približne 700 ľudí a v septembri 2014 navštívilo prvý ročník za päť hodín viac ako 1000 ľudí. Festival voľného času Ulica (ne)má šancu je podporený z rozpočtu Mestskej časti Košice – Západ.

plagat_pozadie_web_2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *