Slovenské zľavy na internete majú už 4 roky

Slováci milujú zľavy. Od začiatku kolektívneho nakupovania na Slovensku ubehli už 4 roky a zľavové portály za ten čas dosiahli niekoľko rekordov. Slováci si cez ne zvykli nakupovať rôzne tovary, cestovanie a relax, ale aj gastronómiu, zábavu a dokonca aj operácie. Čo Slováci nakupujú na internete najradšej?

Čo Slováci najradšej nakupujú
Najpopulárnejšie sú pobyty na Slovensku a služby spojené s cestovaním ako napríklad vstup do aquaparkov alebo adrenalínové akcie. Tie tvoria najväčšiu časť predaja. Kolektívne nakupovanie sprístupnilo Slovákom to, čo by si inak možno nedopriali. Veľká popularita cestovania a zábavy to potvrdzuje. Celkovo zákazníci len jedného portálu strávili v ubytovacích zariadeniach 654 772 nocí. Ak by ste spočítali čas všetkých zákazníkov strávený v aquaparkoch, dostali by ste sa až k 117 rokom. „Najpredávanejšia zľava v histórii zľavových portálov na Slovensku a v Českej Republike predala viac než 30 000 kupónov do aquaparku Tatralandia,“ dopĺňa Svetlana Tarageľová, riaditeľka portálu ZlavaDna.sk

Populárna je aj gastronómia a plnenie snov
Pizza, steak, rebierka či sushi. To sú najpopulárnejšie jedlá, ktoré sa predali za 4 roky. Cez jeden z popredných portálov sa predalo napríklad 88 486 pízz a 33 459 steakov. Spoločne by tieto pizze vážili približne ako 7 slonov a steaky by dosahovali váhu dospelého Tyrannosaura Rexa. Úspešné sú aj zľavy spojené so zábavou, alebo neštandardnými službami. Dôkazom sú 2 527 krát predané vyhliadkové lety v lietadle, 1 555 zoskokov padákom, alebo 3 692 krát predaná jazda na závodnom okruhu. „Ľudia si cez zľavy doprajú viac, ako by boli ochotní za plnú sumu. Takto si dokážu takpovediac splniť tajné sny,“ uzatvára Svetlana Tarageľová.

Rebríček NAJ zliav nakúpených prostredníctvom ZlavaDna.sk (usporiadaných podľa predaja)

Zľava

Druh

Zakúpená (krát)

Najnakupovanejšia

Vstupy do aquaparku

170 937

Najchutnejšia

Zľava na pizzu

88 486

Najzdravšia

Wellness a kúpele

69 615

Najpríjemnejšia

Klasické a iné masáže

33 252

Najužitočnejšia

Prezutie pneumatík

10 240

Najvtipnejšia

100% zľava na pokutu

2 405

Najkurióznejšia

Zväčšenie penisu

12

Najdrahšia

Ostrov v Karibiku

0

ZlavaDna.sk je od svojho vzniku v októbri 2010 jednotkou na trhu kolektívneho nakupovania na Slovensku. Dlhodobo si drží prvenstvo v návštevnosti (50.000 unikátnych návštevníkov / deň) počte predaných kupónov za mesiac, vo veľkosti mailingovej databázy zákazníkov (200.000) a aj v obrate (1,5 milióna mesačne)

tlačová správa

Buďte prvý, kto pridá komentár.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*