Podnikateľka Slovenska 2013: Na prihlásenie máte už iba týždeň!

Súťaž Podnikateľka Slovenska 2013 je v plnom prúde. Dosiaľ sa do nej prihlásili dámy podnikajúce v oblasti farmácie, športu, vzdelávania, umenia ale aj daňového a účtovného poradenstva. Ak poznáte vo vašom okolí šikovnú podnikateľku, alebo ste ňou vy sama, neváhajte a zapojte sa.

Vyplnenou prihláškou, zaslanou najneskôr do 30. septembra 2013, sa budete uchádzať o titul v troch kategóriách – Vynikajúca podnikateľka, Začínajúca podnikateľka alebo Úspešná podnikateľka. Hodnotiaca komisia zasadne v októbri.

Projekt Podnikateľka Slovenska, ktorý každoročne vyhlasuje Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania  (NARMSP), je zameraný na podporu rozvoja podnikania žien na Slovensku. Jeho hlavným cieľom je oceniť a vyzdvihnúť dôležité miesto žien vo sfére podnikania. Do 14. ročníka prestížnej súťaže Podnikateľka Slovenska 2013 sa môžu zapojiť majiteľky obchodných spoločností a živnostníčky, ktoré podnikajú minimálne jeden rok. Hlavnou podmienkou pre účasť v súťaži je, aby podnikateľky vlastnili aspoň 50% podiel v spoločnosti.

Viac informácií nájdete na www.podnikatelkaslovenska.sk.

 

Na výherkyňu súťaže čaká okrem titulu aj takáto soška.
Na výherkyňu súťaže čaká okrem titulu aj takáto soška.

 

Buďte prvý, kto pridá komentár.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*