Sviežosť a krásu ponúka Interbeauty

Trendy v úprave vizáže do sviežich teplých tónov ponúkne jarná edícia veľtrhu krásy Interbeauty v bratislavskej Inchebe. Šesťdesiat vystavovateľov prinesie kozmetické novinky a odborníci na skrášľovanie predvedú zručnosť svojich rúk pri vytváraní zaujímavých kreácií. Veľtrh Interbeauty pozýva všetky dámy, aby si našli na seba čas od piatka 8. do soboty 9. februára.

Bohatú nádielku líčidiel, pleťovej i telovej kozmetiky, produktov starostlivosti o vlasy, prípravky na nechty i prístroje pre vybavenie salónov doplnia sprievodné šou a súťaže. Po prvýkrát sa koná celoslovenská súťaž kaderníkov a vizážistov Interbeauty Trophy, kde talentovaní študenti a dospelí vytvárajú stylingy na vopred určené témy. Účesy majú stvárňovať atmosféru baroka, moulin rouge a avantgardy, líčenie má byť inšpirované africkou ženou.

JURO6848

Novinky v líčení pre nadchádzajúcu jarnú sezónu predvedú na pódiu poprední make-up artisti selektívnych značiek Guerlain, Estée Lauder, Clinique a Mary Kay. Na veľtrhu bude slávnostne vyhlásená tohtoročná téma populárnej súťaže Vizáž roka a Team roka. Súťažiaci, ktorí sa prihlásia majú za úlohu na modelke alebo modelovi zobraziť svoju predstavu danej témy, profesionálne odfotografovať a zaslať na posúdenie porote. Hodnotí sa nápad, zvládnutie témy, odbornosť a celkový dojem. Výsledky budú zverejnené na jesennej Interbeauty. Účasť v súťaži Vizáž roka je veľmi prínosná. Tí najúspešnejší súťažiaci našli vďaka nej uplatnenie ako odborníci v štúdiách, zástupcovia kozmetických značiek a ich práca sa objavuje v módnych časopisoch.

Obdivovatelia decentne obnaženého ženského tela si prídu na svoje pri sledovaní súťažnej exhibície Body painting 2013 a Aplikácie na telo 2013 s témou Purity (Čistota).

JURO7005

Interbeauty ponúka návštevníčkam skvelú možnosť nechať si vykúzliť nový účes od kaderníkov zvučných mien ako Zolo Takács, Peter Sýkora, Ľubica Horňákova a ďalší. Partia jedenástich popredných haistylistov sa zíde na výstavisku v piatok, kde budú celý deň strihať a česať bez nároku na honorár. Každý účes síce bude stáť 15 €, ale všetky takto vyzbierané peniaze poputujú na podporu denného stacionára pre mentálne postihnutých Aliis.

Tlačová správa, Incheba Expo Bratislava
Zdroj: http://www.incheba.sk/vasa-krasa-rozkvitne-s-interbeauty-6751.html?page_id=6751

Buďte prvý, kto pridá komentár.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*