Starostlivosť o zdravie môže byť s Orangeom odteraz jednoduchšia

Bratislava, 23. novembra 2016 – Orange prináša ďalšiu užitočnú inováciu a svojim zákazníkom uľahčuje starostlivosť o zdravie. S novinkou Môj glukomer prináša pacientom s cukrovkou glukomer priamo do ich smartfónov. Vďaka tomu si hladinu cukru môžu zaznamenávať pohodlnejšie a navyše v prípade potreby sa o výsledky okamžite a jednoducho podeliť so svojim lekárom alebo blízkymi.

„Život pacienta s cukrovkou je náročný, plný strachu a obáv z možných komplikácií. Keďže diabetici dnes nemajú inú možnosť ako merať si cukor tradičným glukomerom, s ktorým sú odkázaní na zaznamenávanie nameraných hodnôt v papierovej forme, sme veľmi radi, že im ako prvý na trhu môžeme život s ochorením s našou novou službou uľahčiť,“ povedal Peter Tóth, Corporate Affairs manager spoločnosti Orange Slovensko.

Meranie cukru prostredníctvom novej služby je skutočne jednoduché. Stačí si do telefónu stiahnuť bezplatnú aplikáciu 2in1Smart alebo 2in1Micro, podľa typu zakúpeného glukomeru a následne k telefónu pripojiť samotný glukomer. Po odobratí vzorky krvi na testovací prúžok sa namerané hodnoty zobrazia priamo na displeji telefónu. Aplikácia, ktorá je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS, umožní tieto hodnoty nielen zaznamenávať a ukladať, ale ich aj okamžite zdieľať prostredníctvom emailu alebo SMS. So službou Môj glukomer získajú zákazníci aj 100 MB dát a 100 SMS správ, aby sa pri používaní aplikácie nemuseli obmedzovať. Samozrejmou súčasťou služby sú aj neobmedzené hovory na Linku pre Diabetikov 0905 200 600, 0905 600 200, kde sa môžu poradiť o svojom zdravotnom stave.

Za službu Môj glukomer zákazník mesačne zaplatí 3,50 eur, pričom zariadenie získa len za 1 euro. Súčasťou balenia je:

  • Glukomer + 10 testovacích prúžkov + 10 lanciet
  • Odberové pero
  • 1x extra balenie testovacích prúžkov (50 ks)
  • 1x extra balenie lanciet (100 ks)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *