Na „Prebúdzanie Katky“ posilnená doprava

Dopravný podnik mesta Košice počas víkendu (26.-27.4.2014) posilní dopravu na „Prebúdzanie Katky“. Akcia sa uskutoční v areáli Rušňového depa na ulici Pri bitúnku. Vzhľadom na očakávaný zvýšený počet cestujúcich bude na trase Námestie Maratónu mieru – Námestie osloboditeľov – Rušňové depo premávať bezplatná autobusová doprava.

Odchody z Námestia Maratónu mieru budú každú hodinu od 9:00 do 16:00 hod. a späť z Rušňového depa taktiež každú hodinu od 9:30 do 16:30 hod. V prípade zvýšeného záujmu cestujúcich bude posila premávať operatívne a častejšie.

Odchody spojov autobusu bezplatnej verejnej dopravy
počas akcie „Prebúdzanie Katky“ v dňoch 26. a 27.apríla 2014

ZASTÁVKA UMIESTNENIE ZASTÁVKY

ČAS ODCHODU

NÁM. MARATÓNU MIERU na Továrenskej ul. (ako linky 22, 36)

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

MLYNSKÁ BAŠTA zastávka liniek 71, 72 (smer KVP)

9:01

10:01

11:01

12:01

13:01

14:01

15:01

16:01

VODNÁ zastávka liniek 71, 72 (smer KVP)

9:02

10:02

11:02

12:02

13:02

14:02

15:02

16:02

JAKABOV PALÁC zastávka liniek 71, 72 (smer KVP)

9:03

10:03

11:03

12:03

13:03

14:03

15:03

16:03

NÁM. OSLOBODITEĽOV na Bottovej ul. (zastávka na nástup)

9:05

10:05

11:05

12:05

13:05

14:05

15:05

16:05

SENNÝ TRH na Jantárovej ulici (ako linka 24)

9:07

10:07

11:07

12:07

13:07

14:07

15:07

16:07

RUŠŇOVÉ DEPO na ulici Pri bitúnku

9:09

10:09

11:09

12:09

13:09

14:09

15:09

16:09

 

ZASTÁVKA UMIESTNENIE ZASTÁVKY

ČAS ODCHODU

RUŠŇOVÉ DEPO na ulici Pri bitúnku

9:30

10:30

11:30

12:30

13:30

14:30

15:30

16:30

NÁM. OSLOBODITEĽOV na Bottovej ul. (zastávka na výstup)

9:33

10:33

11:33

12:33

13:33

14:33

15:33

16:33

JAKABOV PALÁC zastávka liniek 71, 72 (smer Lingov)

9:35

10:35

11:35

12:35

13:35

14:35

15:35

16:35

VODNÁ zastávka liniek 71, 72 (smer Lingov)

9:36

10:36

11:36

12:36

13:36

14:36

15:36

16:36

NÁM. MARATÓNU MIERU konečná zastávka linky 13

9:38

10:38

11:38

12:38

13:38

14:38

15:38

16:38

DPMK

Buďte prvý, kto pridá komentár.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*