Keď vám to vo vzťahu neklape, máme pre vás riešenie

Myslieť si, že vzťah môže byť dokonalý, je hlúposť. V každom vzťahu sa občas objaví kríza, ktorá sa zdá byť neprekonateľná, no správnou komunikáciou sa dokáže všetko vyriešiť. Práve komunikácia je vo vzťahu veľmi dôležitá.

Odúvanie a ignorácia nemá zmysel

Ak máte nejaký problém, je potrebné o ňom hovoriť. Nechať veci tak a tváriť sa, že sa nič nedeje, by vášmu vzťahu vôbec neprospelo, práve naopak, bola by to predzvesť konca. Neodúvajte sa a neignorujte problémy. Ak máte záujem o záchranu vášho vzťahu, otvorene sa o problémoch porozprávajte. Aj keď mnohí z vás si hovoria, že odúvanie máte v povahe, skúste to prekusnúť a snažte sa o riešenie problému a nie o jeho ignorovanie.

Nehrajte sa na to, kto skôr prizná chybu. Za každý jeden problém vo vzťahu môžu dvaja a nie jeden.

Vyskúšajte erotické pomôcky

Ak vám to „viazne“ v spálni, môžete si pomôcť novými erotickými pomôckami. Aj keď väčšina párov je dosť konzervatívnych a takéto pomôcky si nevedia predstaviť, viacerým párom práve erotické pomôcky pomohli zažehnať krízu.

Skúste spoločne navštíviť predajne s erotickými pomôckami, alebo si pozrite ponuku aktuálnych erotických pomôcok. Možno vás nejaké oslovia a vyskúšate ich.

Viaceré páry odporúčajú análne kolíky. Ak chcete zažiť vzrušujúci sex a uvoľnenie zadočku, práve análne kolíky sú správnou erotickou pomôckou, ktorú potrebujete.

Vybrať si môžete z Venušinych guličiek, nafukovacích panien a mužov a samozrejme aj z vibrátorov.

Zmeňte prostredie

Keď vám to vo vzťahu aj tak neklape, radíme vám zmeniť prostredie. Nemáme na mysli, aby ste a od seba odsťahovali. Máme na mysli to, aby ste si spravili pár dní voľna a išli na výlet – na miesto, ktoré ste už dlho túžili vidieť. Uvidíte, že zmena prostredia vám prospeje. Možno bolo hlavným problémom to, že ste boli stále v tom istom stereotype (práca – domácnosť – starostlivosť o príbuzných).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *